خشک – سفت استقلال استقلال نظر استقلالی ها

خشک – سفت: استقلال استقلال نظر استقلالی ها اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

روسیه از کشته شدن ۶۰ هزار شورشی در حملات هوایی خود در سوریه خبر داد

رئیس کمیته امور دفاعی در مجلس دومای روسیه گفت: نیروی هوایی روسیه ۶۰ هزار فرد مسلح را در عملیات خود در سوریه نابود کرده‌ است. روسیه از کشته ش..

ادامه مطلب

در مورد قدس را محکوم کرد ، خرفت&quot، کره شمالی تصمیم ترامپ &quot

کره شمالی امروز (شنبه) طی بیانیه‌ای که از رسانه‌های دولتی این کشور منتشر شد، رییس جمهور آمریکا را جهت به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل مح..

ادامه مطلب

فرش قرمزی برایم در سفر به آسیا پهن شد که تاکنون کسی شاهد آن نبوده / ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا از استقبال کشورهای جنوب شرق آسیا از خود قدردانی و آن را بی‌سابقه توصیف کرد.  ترامپ:فرش قرمزی برایم در سفر به آسیا پهن..

ادامه مطلب

تاکید دارد ، مداخله روسیه در انتخابات آمریکا&quot، مدیر سیا بر &quot

علیرغم بیانات تازه دونالد ترامپ مبنی بر باور داشتن صحت بیانات ولادیمیر پوتین راجع به مداخله نکردن در انتخابات آمریکا، مدیر سیا گفت، از ارزیابی جامعه ..

ادامه مطلب

ورود شورای تحقیقات مداخله روسیه در انتخابات 2016 آمریکا به پرونده اف بی آی

به گفته منابع مطلع، شورای خاص تحقیقات با مسوولیت بررسی احتمال مداخله روس‌ها در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا، کنترل تحقیقات اف‌بی‌آی در مورد مشابه را به دست گرفته هست؛ ت ..

ادامه مطلب

تصویرهای ، بازجویی از داعشی‌ها به شیوه «شمر»

اعضای گروه تروریستی داعش که با جنایات و شکنجه‌های عجیب آشنا می‌شوند حالا زیر دست شیخ «صباح»، مدیر عشیره سنی «شمر» گیر افتاده‌اند.  ب..

ادامه مطلب

‌ پیونگ‌یانگ به کارها تحریک‌آمیز خود ادامه می‌دهد / کره‌جنوبی

رییس‌جمهور کره جنوبی گفت، همسایه شمالی این کشور به رغم هشدارها و درخواست‌های متداوم جامعه بین‌المللی، به کارها تحریک‌آمیز خود ادامه می‌دهد. کره ..

ادامه مطلب

من هنوز رئیس‌جمهورم! / محمد مرسی

رئیس‌جمهور پیشین مصر بار دیگر محاکمه خود در دادگاهی عادی را در شرایطی که هنوز خود را رئیس‌جمهور مصر می‌داند، درست ندانست و تاکید کرد که جهت محاکمه ر..

ادامه مطلب

تصویب تحریم‌های تازه علیه کره‌شمالی در شورای امنیت

شورای امنیت شرکت ملل متحد با تصویب قطعنامه‌ای تحریم‌های جدیدی علیه کره‌شمالی وضع کرد. تصویب تحریم های تازه علیه کره شمالی در شورای امنیت ..

ادامه مطلب